Hurtownia Hapis powstała w 1995 roku w Szczytnie, początkowo mając swoją siedzibę przy ulicy Osuchowskiego.

W wyniku rozwoju i chęci ulepszenia obsługi klienta firma od roku 2006 umożliwia samoobsługowe zakupy w liczącym 300m2 powierzchni sklepie. Nowa siedziba mieści się przy ulicy Moniuszki 18 i dysponuje magazynem o powierzchni 1000m².

Od początku firma związana jest z branżą szkolną i biurową, stąd utworzona także nazwa Hapis: Hurtownia Artykułów Papierniczych I Szkolnych.

Obecnie firma zaopatruje wielu mniejszych i większych odbiorców z terenu Szczytna i województwa warmińsko-mazurskiego.

W stałej ofercie handlowej posiadamy kilka tysięcy pozycji nie tylko z branży biurowej oraz szeroką gamę artykułów na specjalne zamówienie.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać potrzebom klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych.

Profesjonalizm, wysoka jakość dostarczanych produktów, duże doświadczenie w sprzedaży artykułów i urządzeń biurowych to nasza wizytówka od ponad 20 lat.

Dostarczamy rozwiązań, które pomagają w pracy i wpływają na poprawę wizerunku Państwa firmy

Jesteśmy udziałowcem polskiej sieci Konsorcjum Biuro Klub zrzeszającej ponad 20 firm o podobnym profilu działalności w całym kraju.

KOMPLEKSOWA obsługa to coś, co wyróżnia nas na tle innych firm.

Nasza oferta zawiera między innymi:

  • wysokiej jakości artykuły biurowe
  • szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek
  • chemię gospodarczą
  • druki akcydensowe
  • artykuły sezonowe (znicze, ozdoby świąteczne,węgiel drzewny)

Od początku istnienia firmy wspieramy organizacje społeczne i stowarzyszenia działające w naszym regionie, czego dowodem są liczne podziękowania i dyplomy.

Tworzymy rzetelną, profesjonalną firmę, stale poszerzającą swoją wiedzę i możliwości, aby w sposób kompetentny zaspokajać potrzeby naszych klientów. Do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczony zespół handlowy, miłą i profesjonalną obsługę oraz nowoczesne metody współpracy. Potwierdzeniem wysokiej jakości usług jest przede wszystkim szerokie grono Klientów, z którymi współpracujemy od wielu lat.

 

Zapraszamy do współpracy !

facebook